Samostojnega Terenskega Prodajnega Partnerja za Slovenijo (m/ž)

Živimo za dizajn in stremimo k odličnosti

Kot številka 1 v Evropi z veliko strastjo in v skladu z najvišjimi standardi kakovosti, izvedbe in dolge življenjske dobe izdelujemo najlepše balkone, ograje in nadstreške za navdušene stranke v mnogih državah.

Uspeh in rast sta posledica velike pripravljenosti za inovacije, kolegialnega timskega dela in ciljnega zadovoljstva strank ter sta osnova za varno in atraktivno delovno mesto z velikim potencialom za prihodnost, in sicer v družinskem podjetju, ki obstaja že 115 let.

Za dodatno širitev svojega tržnega položaja krepimo našo prodajno ekipo in iščemo

Zuständigkeiten / Hauptaufgaben

  • proaktivno pridobivanje novih strank
  • obdelava povpraševanj
  • komercialno in tehnično svetovanje glede izdelkov
  • skrb za naše stranke
  • predložitev in spremljanje ponudb

Qualifikationen / Anforderungen

  • večletne prodajne izkušnje so prednost
  • odlično tehnično razumevanje
  • veselje pri delu s strankami, prodajni talent
  • prijazen in profesionalen nastop
  • samostojni in zanesljiv način dela
  • dobra samoorganiziranost in delavnost, pripravljenost za potovanja
  • dovoljenje za opravljanje dejavnosti
  • dobro znanje nemščine

Wir bieten

  • celovito usposabljanje
  • strokovno podporo
  • nadpovprečno možnost zaslužka
  • zanesljivo in dolgoročno partnerstvo
  • motivirano ekipo

Uporaba po e-pošti na:

Leeb Balkone GmbH
z.H. Herrn Hubert Stromberger
Maitratten 25
9563 Gnesau
bewerbung@leeb.at

Immer ein Leeb-Partner in Ihrer Nähe mit 80 Partnern in Österreich, Deutschland, Italien, Frankreich, der Schweiz und Slowenien.